Datum plaatsing: 08 januari 2018

Eef van der Biezen Verenigingsman HVCH 2017


Eef van der Biezen Verenigingsman HVCH 2017


Heesch (Bernheze): Het Algemeen Bestuur van HVCH heeft Eduard (Eef) v.d. Biezen gekozen als Verenigingsman 2017. Al vele jaren is Eef trouw lid en vrijwilliger van onze vereniging. Wanneer er een beroep op Eef wordt gedaan en hij is in de gelegenheid dan helpt hij onze club. Vooral EHBO is Eef’s passie en momenteel is hij verzorger bij Vrouwen 1. Ook de Vriendenkring kan op Eef rekenen als er hulp nodig is. Daarnaast is Eef controleur bij de entree en “chefkok erwtensoep” bij de HVCH-wandeling. Helaas heeft Eef en zijn gezin in 2017 afscheid moeten nemen van steun en toeverlaat echtgenote Marina. Zij was lange tijd ook zeer actief bij HVCH, in het bijzonder in de jeugdafdeling.

Eef: namens bestuur en leden zeer bedankt en gefeliciteerd met deze benoeming.Uw regio in beeld:

Een greep uit het thuisinhetnieuws fotoarchief:

familie nieuws

© 2018 Thuis in het nieuws | Webworks: DigiFactory Webworks | Design: Creativos 0.13247