Datum plaatsing: 25 september 2019

Nulandia verlengt al vroeg met hoofdtrainer Marc van Delft


Nulandia verlengt al vroeg met hoofdtrainer Marc van Delft


Nuland ('s Hertogenbosch): De competitie is nog niet begonnen, maar toch hebben Nulandia en trainer Marc van Delft al overeenstemming bereikt over een langer verblijf bij de club. De Bosschenaar, nu bezig aan zijn tweede seizoen, zal ook in het seizoen 2020/2021 trainer zijn van Nulandia.

Van Delft kwam over van TGG en wist snel zijn draai te vinden, anderzijds wil de clubleiding ook graag met de hoofdtrainer verder. Van Delft: ,,Nulandia is een fijne club. De organisatie staat als een huis en de klik met de spelers, staf, technische commissie en andere mensen binnen de club is goed." Van Delft was eerder onder meer trainer bij de amateurs van FC Den Bosch, TGG, FC Engelen, Baardwijk en opnieuw TGG. Hij merkt een verschil tussen de stadsclubs en een dorpsclub als Nulandia. ,,Hier zijn veel meer mensen echt betrokken bij de club. Als ze eenmaal lid zijn geworden, blijven ze dat eigenlijk voor altijd. Er zijn ook meer vrijwilligers, Nulandia leeft echt in het dorp. Dat zie je langs de lijn, maar ook in de kantine."

De clubleiding van Nulandia zelf is ook content om de contractverlenging van Van Delft, in het dagelijks leven uitbater van een café in Rosmalen, al zo vroeg te kunnen melden. Rob van Nistelrooij: ,,Iedereen binnen onze vereniging ziet Marc graag bij onze club blijven. Hij past hier perfect als trainer, maar zeker ook als mens. Vandaar dat we er zo vroeg in het seizoen werk van hebben gemaakt." Verder geeft Mart van Lokven, lid van de technische commissie, aan dat de verlenging 'duidelijkheid en rust geeft' naar iedereen binnen de club en de selectie.

Vorig seizoen strandde Van Delft met zijn ploeg in de nacompetitie om promotie naar de derde klasse. Dus is de Bosschenaar met zijn ploeg ook dit jaar in de vierde klasse actief. Nulandia start de competitie op zondag 22 september met de derby tegen de Kruisstraat.


Op de foto v.l.n.r. Mart van Lokven (technische commissie), Marc van Delft (trainer) en Rob van Nistelrooij (technische commissie)


Uw regio in beeld:

Een greep uit het thuisinhetnieuws fotoarchief:

voetbal nieuws


15 oktober
16 oktober
17 oktober
18 oktober
18 oktober
19 oktober
19 oktober
20 oktober
20 oktober
20 oktober
21 oktober
22 oktober
23 oktober
23 oktober
24 oktober
24 oktober
25 oktober
26 oktober
26 oktober
26 oktober
26 oktober
27 oktober
27 oktober
28 oktober
29 oktober
01 november
02 november
02 november
02 november
03 november
03 november
03 november
03 november
06 november
06 november
09 november
09 november
13 november
13 november
14 november
15 november
16 november
20 november
29 november
30 november
30 november
06 december
07 december
07 december
14 december
14 december
28 december

© 2019 Thuis in het nieuws | Webworks: DigiFactory Webworks | Design: Creativos 0.16613