Zaterdag 4 februari Lithse Hamcross
Lith (Oss): Op zaterdag 4 februari organiseert Atletiekvereniging Oss ’78 de Lithse Hamcross, de vijfde van zes wedstrijden van de Geert Peters Crosscompetitie 2022-2023. Naast de korte en lange cross voor senioren, masters en junioren A, is er voor de jongere crossfanaten een jeugdcross over verschillende afstanden.
De korte en de lange cross (respectievelijk 5.440m en 10.880m) starten om 10:00 uur. Om 11:00 uur start de jeugdcross voor junioren B/C (2.720m) en junioren D (1.360m). Om 11:20 uur gaan de pupillen van start (1.050m).
Inschrijven voor de Lithse Hamcross kan ter plaatse tot een kwartier voor aanvang van de wedstrijd. De startlocatie is nabij Lithse Ham 4 in Lith. De kosten voor deelname aan de korte en de lange cross bedragen 5 euro. De jeugdige crossers betalen 3 euro.
Na de Lithse Hamcross volgt op zondag 26 februari de laatste wedstrijd in de Geert Peters Crosscompetitie 2022-2023: de Rusheuvelcross. De uitslagen, het tussenklassement en alle overige informatie over de Geert Peters Crosscompetitie vind je op www.avoss78.nl.