Datum plaatsing: 12 april 2023

Op Paaspop gestolen telefoons teriggevonden


Op Paaspop gestolen telefoons teriggevonden


Schijndel ('s Hertogenbosch): Tijdens Paaspop2023 werd een groot aantal mobiele telefoons weggenomen bij de feestende bezoekers. Daarbij gaven diverse burgers aan dat zij via 'find my Iphone' zagen dat hun telefoon uitstraalde nabij een hotel in Den Bosch.

Door ons is er geïnvesteerd om zowel onopvallend op Paaspop te werken waarna een man kon worden aangehouden voor zakkenrollen. Ook werd de locatie bekeken waar enkele gsm's uitstraalde, daar werden maarliefst 9 Iphones teruggevonden. Daarbij was de aangehouden verdachte te linken aan de locatie waar de Iphones lagen.

Alle genoemde Iphones waren tevens te koppelen aan reeds gedane aangiftes en kunnen weer terug naar de rechtmatige eigenaar. Een mooi stukje samenwerking tussen jullie en Politie Den Bosch.



Uw regio in beeld:

Een greep uit het thuisinhetnieuws fotoarchief:

politie nieuws

© 2023 Thuis in het nieuws | Webworks: DigiFactory Webworks | Design: Creativos 0.21446