Datum plaatsing: 16 oktober 2021

Trug nor Vruuger middag in de Kentering


Trug nor Vruuger middag in de Kentering


Rosmalen ('s Hertogenbosch): Na ruim 1,5 jaar is het eindelijk weer mogelijk een Trug nor Vruuger middag te organiseren. Dit wordt zoals gebruikelijk georganiseerd in de Kentering, Dorpsstraat 54, Rosmalen, op 24 oktober aanstaande. Onze groep heeft er veel zin in. De middag begint om 14.00 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur.

Wij zijn er in geslaagd om Theaterkoor Leedvermaak uit Oeffelt te laten optreden. Zij zullen o.a. levensliederen en Nederlandse meezingers ten gehore brengen. Ook onze eigen zang- en muziekgroep zal een gedeelte van de middag invullen. Er wordt ter bestrijding van de kosten een loterij gehouden met leuke prijzen. De entree is gratis.

Bij de ingang van de Kentering zal worden gecontroleerd op de QR-code van de Coronacheck op de telefoon of gedrukt exemplaar. Denk aan uw identiteitsbewijs.
Voor Rabo ClubSupport is de mogelijkheid weer aanwezig op uw favoriete club te stemmen. Uw stem voor onze groep wordt ten zeerste op prijs gesteld.
Uw regio in beeld:

Een greep uit het thuisinhetnieuws fotoarchief:


© 2022 Thuis in het nieuws | Webworks: DigiFactory Webworks | Design: Creativos 0.12583